Инфо

Предлагаем!!! Телепрограмму для газет за неделю до эфира

Ваша реклама может быть здесь


        Фотогаллерея, новости, школа фото   Велосипеды, аксессуары, ремонт - Молдова, Кишинёв    

ПлюсПлюс


ВОСКРЕСЕНЬЕ.  25.01.2015
 
11:15Корисні підказки
11:25 М/с "Свинка Пеппа"
12:15 М/с "Смішарики пін код"
12:30 М/с "Зак і Кряк"
13:10 М/с "Олівія"
13:40 М/с "Дружба - це диво"
14:25 М/с "Маленький зоомагазин"
15:15 М/с "Маша та Ведмідь"
15:40 Т/с "Собака крапка ком"
16:30 М/с "Тімон і Пумба"
17:20 М/с "Оггі та кукарачі"
18:10 М/с "Дружба - це диво"
18:40 М/с "Свинка Пеппа"
19:00 М/с "Маша та Ведмідь"
19:30 М/ф "Мулан-2"
21:00 М/с "Фінеас і Ферб"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:50Єралаш
01:00Мультфильм
05:30 М/с "Вчимося з Нодді"
05:40 М/с "Вчимо англійську з Нодді"
08:00 М/с "Зак і Кряк"
08:15 М/с "Пригоди ведмедиків Гаммі"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:50 М/с "Добрі дива в країні Лалалупсія"
ПОНЕДЕЛЬНИК.  26.01.2015
 
11:15 М/с "Свинка Пеппа"
11:45 М/с "Оггі та кукарачі"
12:15 М/с "Олівія"
12:35 М/с "Бджілка Майя"
12:55 М/с "Маленьке королівство Бена та Холлі"
13:15 М/с "Зак і Кряк"
13:35 М/с "Нодді в Ігроленді"
14:00 М/ф "Фіксики"
14:15 М/с "Маша та Ведмідь"
14:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
15:00 М/с "Жахливий Генрі"
15:30 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
15:55 М/с "Оггі та кукарачі"
16:25 М/с "Тімон і Пумба"
16:50 М/с "Фінеас і Ферб"
17:40 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
18:15 М/с "Дружба-це диво"
18:40 М/с "Свинка Пеппа"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Тімон і Пумба"
20:10 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:30 М/с "З привітом по планетах"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
23:50 М/с "Сова"
00:00Мультфильм
05:30 М/с "Вчимося з Нодді"
05:40 М/с "Вчимо англійську з Нодді"
06:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
06:30 М/с "Команда "Умізумі"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
07:45 М/с "Маша та Ведмідь"
08:00 М/с "Зак і Кряк"
08:15 М/с "Пригоди ведмедиків Гаммі"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:50 М/с "Добрі дива в країні Лалалупсія"
ВТОРНИК.  27.01.2015
 
11:15 М/с "Свинка Пеппа"
11:45 М/с "Оггі та кукарачі"
12:15 М/с "Олівія"
12:35 М/с "Бджілка Майя"
12:55 М/с "Маленьке королівство Бена та Холлі"
13:15 М/с "Зак і Кряк"
13:35 М/с "Нодді в Ігроленді"
14:00 М/ф "Фіксики"
14:15 М/с "Маша та Ведмідь"
14:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
15:00 М/с "Жахливий Генрі"
15:30 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
15:55 М/с "Оггі та кукарачі"
16:25 М/с "Тімон і Пумба"
16:50 М/с "Фінеас і Ферб"
17:40 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
18:15 М/с "Дружба-це диво"
18:40 М/с "Свинка Пеппа"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Тімон і Пумба"
20:10 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:30 М/с "З привітом по планетах"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
23:50 М/с "Сова"
00:00Мультфильм
05:30 М/с "Вчимося з Нодді"
05:40 М/с "Вчимо англійську з Нодді"
06:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
06:30 М/с "Команда "Умізумі"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
07:45 М/с "Маша та Ведмідь"
08:00 М/с "Зак і Кряк"
08:15 М/с "Пригоди ведмедиків Гаммі"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:50 М/с "Добрі дива в країні Лалалупсія"
СРЕДА.  28.01.2015
 
11:15 М/с "Свинка Пеппа"
11:45 М/с "Оггі та кукарачі"
12:15 М/с "Олівія"
12:35 М/с "Бджілка Майя"
12:55 М/с "Маленьке королівство Бена та Холлі"
13:15 М/с "Зак і Кряк"
13:35 М/с "Нодді в Ігроленді"
14:00 М/ф "Фіксики"
14:15 М/с "Маша та Ведмідь"
14:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
15:00 М/с "Жахливий Генрі"
15:30 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
15:55 М/с "Оггі та кукарачі"
16:25 М/с "Тімон і Пумба"
16:50 М/с "Фінеас і Ферб"
17:40 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
18:15 М/с "Дружба-це диво"
18:40 М/с "Свинка Пеппа"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Тімон і Пумба"
20:10 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:30 М/с "З привітом по планетах"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
23:50 М/с "Сова"
00:00Мультфильм
05:30 М/с "Вчимося з Нодді"
05:40 М/с "Вчимо англійську з Нодді"
06:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
06:30 М/с "Команда "Умізумі"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
07:45 М/с "Маша та Ведмідь"
08:00 М/с "Зак і Кряк"
08:15 М/с "Пригоди ведмедиків Гаммі"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
10:50 М/с "Добрі дива в країні Лалалупсія"
ЧЕТВЕРГ.  29.01.2015
 
11:15 М/с "Свинка Пеппа"
11:45 М/с "Оггі та кукарачі"
12:15 М/с "Олівія"
12:35 М/с "Бджілка Майя"
12:55 М/с "Маленьке королівство Бена та Холлі"
13:15 М/с "Зак і Кряк"
13:35 М/с "Нодді в Ігроленді"
14:00 М/ф "Фіксики"
14:15 М/с "Маша та Ведмідь"
14:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
15:00 М/с "Жахливий Генрі"
15:30 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
15:55 М/с "Оггі та кукарачі"
16:25 М/с "Тімон і Пумба"
16:50 М/с "Фінеас і Ферб"
17:40 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
18:15 М/с "Дружба-це диво"
18:40 М/с "Свинка Пеппа"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Тімон і Пумба"
20:10 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:30 М/с "З привітом по планетах"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
23:50 М/с "Сова"
00:00Мультфильм
05:30 М/с "Вчимося з Нодді"
05:40 М/с "Вчимо англійську з Нодді"
06:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
07:45 М/с "Маша та Ведмідь"
08:00 М/с "Зак і Кряк"
08:15 М/с "Пригоди ведмедиків Гаммі"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
10:50 М/с "Добрі дива в країні Лалалупсія"
ПЯТНИЦА.  30.01.2015
 
11:15 М/с "Свинка Пеппа"
11:45 М/с "Оггі та кукарачі"
12:15 М/с "Олівія"
12:35 М/с "Бджілка Майя"
12:55 М/с "Маленьке королівство Бена та Холлі"
13:15 М/с "Зак і Кряк"
13:35 М/с "Нодді в Ігроленді"
14:00 М/ф "Фіксики"
14:15 М/с "Маша та Ведмідь"
14:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
15:00 М/с "Жахливий Генрі"
15:30 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
15:55 М/с "Оггі та кукарачі"
16:25 М/с "Тімон і Пумба"
16:50 М/с "Фінеас і Ферб"
17:40 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
18:15 М/с "Дружба-це диво"
18:40 М/с "Свинка Пеппа"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Тімон і Пумба"
20:10 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:30 М/с "З привітом по планетах"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
23:50 М/с "Сова"
00:00Мультфильм
05:30 М/с "Вчимося з Нодді"
05:40 М/с "Вчимо англійську з Нодді"
06:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
07:00 М/с "Добрі дива в країні Лалалупсія"
07:25 М/ф "Нодді рятує Різдво"
08:00 М/с "Пригоди ведмедиків Гаммі"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:50 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
СУББОТА.  31.01.2015
 
11:15Корисні підказки
11:25 М/с "Свинка Пеппа"
12:15 М/с "Смішарики пін код"
12:30 М/с "Зак і Кряк"
13:10 М/с "Олівія"
13:40 М/с "Дружба - це диво"
14:25 М/с "Маленький зоомагазин"
15:15 М/с "Маша та Ведмідь"
15:40 Т/с "Собака крапка ком"
16:30 М/с "Тімон і Пумба"
17:20 М/с "Оггі та кукарачі"
18:10 М/с "Дружба - це диво"
18:40 М/с "Свинка Пеппа"
19:00 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Тімон і Пумба"
20:10 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Фінеас і Ферб"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:50 М/с "Хрюсик і Мухася"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
06:30 М/с "Команда "Умізумі"
07:00 М/с "Добрі дива в країні Лалалупсія"
07:25 М/ф "Школа нових казок"
08:00 М/с "Русалонька"
08:50 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Ні Хао, Кай-Лан!"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:50 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
ВОСКРЕСЕНЬЕ.  01.02.2015
 
11:15Корисні підказки
11:25 М/с "Свинка Пеппа"
12:15 М/с "Смішарики пін код"
12:30 М/с "Зак і Кряк"
13:10 М/с "Фіксики"
13:40 М/с "Дружба - це диво"
14:25 М/с "Маленький зоомагазин"
15:15 М/с "Маша та Ведмідь"
15:40 Т/с "Собака крапка ком"
16:30 М/с "Тімон і Пумба"
17:20 М/с "Оггі та кукарачі"
18:10 М/с "Дружба - це диво"
18:40 М/с "Свинка Пеппа"
19:00 М/с "Маша та Ведмідь"
19:30 М/ф "Залізна людина і Халк: Союз героїв"
21:00 М/с "Фінеас і Ферб"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:50 М/с "Хрюсик і Мухася"
00:00Мультфильм