Инфо

Предлагаем!!! Телепрограмму для газет за неделю до эфира

Ваша реклама может быть здесь


        Фотогаллерея, новости, школа фото   Велосипеды, аксессуары, ремонт - Молдова, Кишинёв    

ПлюсПлюс


ВОСКРЕСЕНЬЕ.  12.04.2015
 
11:10Корисні підказки
11:20 М/с "Фіксики"
11:45 М/с "Смішарики.Пін-код"
12:15 М/с "Свинка Пеппа"
13:10 М/с "Дружба - це диво"
14:25 М/с "Маленький зоомагазин"
15:15 М/с "Маша та Ведмідь"
15:40 Т/с "Собака крапка ком"
16:30 М/с "Тімон і Пумба"
16:55 М/с "Оггі та кукарачі"
17:15 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
19:00 М/с "Маша та Ведмідь"
19:30 М/ф "Історія іграшок"
21:00 М/с "Фінеас і Ферб"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:50 М/с "Кумі-Кумі"
00:00М/0
08:00 М/с "Зак і Кряк"
08:15 М/с "Софія Прекрасна"
08:45 М/с "Доктор Плюшева"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:55 М/с "Томас і друзі"
ПОНЕДЕЛЬНИК.  13.04.2015
 
11:10 М/с "Свинка Пеппа"
11:55 М/с "Робот Робік"
12:10 М/с "Оггі та кукарачі"
12:50 М/с "Маленьке королівство Бена та Холлі"
13:15 М/с "Трактор Том"
13:30 М/с "Зак і Квак"
13:50 М/ф "Фіксики"
14:05 М/с "Маша та Ведмідь"
14:20 М/с "Хрюсик і Мухася"
14:45 М/с "Жахливий Генрі"
15:10 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
15:30 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
15:50 М/с "Зоряні війни"
16:00 М/с "Оггі та кукарачі"
16:10 М/с "Тімон і Пумба"
16:35 М/с "Фінеас і Ферб"
17:25 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
18:00 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
18:20 М/с "Зоряні війни"
18:35 М/с "Дружба-це диво"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Софія Прекрасна"
20:10 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:20 М/с "Гравіті Фолз"
21:50 М/с "Оггі та кукарачі"
23:30 М/с "Кумі-Кумі"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
06:30 М/с "Команда "Умізумі"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
07:45 М/с "Маша та Ведмідь"
08:00 М/с "Зак і Кряк"
08:15 М/с "Софія Прекрасна"
08:45 М/с "Доктор Плюшева"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:55 М/с "Томас і друзі"
ВТОРНИК.  14.04.2015
 
11:10 М/с "Свинка Пеппа"
11:55 М/с "Робот Робік"
12:10 М/с "Оггі та кукарачі"
12:50 М/с "Маленьке королівство Бена та Холлі"
13:15 М/с "Трактор Том"
13:30 М/с "Зак і Квак"
13:50 М/ф "Фіксики"
14:05 М/с "Маша та Ведмідь"
14:20 М/с "Хрюсик і Мухася"
14:45 М/с "Жахливий Генрі"
15:10 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
15:30 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
15:50 М/с "Зоряні війни"
16:00 М/с "Оггі та кукарачі"
16:10 М/с "Тімон і Пумба"
16:35 М/с "Фінеас і Ферб"
17:25 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
18:00 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
18:20 М/с "Зоряні війни"
18:35 М/с "Дружба-це диво"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Софія Прекрасна"
20:10 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:20 М/с "Гравіті Фолз"
21:50 М/с "Оггі та кукарачі"
23:30 М/с "Кумі-Кумі"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
06:30 М/с "Команда "Умізумі"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
07:45 М/с "Маша та Ведмідь"
08:00 М/с "Зак і Кряк"
08:15 М/с "Софія Прекрасна"
08:45 М/с "Доктор Плюшева"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:55 М/с "Томас і друзі"
СРЕДА.  15.04.2015
 
11:10 М/с "Свинка Пеппа"
11:55 М/с "Робот Робік"
12:10 М/с "Оггі та кукарачі"
12:50 М/с "Маленьке королівство Бена та Холлі"
13:15 М/с "Трактор Том"
13:30 М/с "Зак і Квак"
13:50 М/ф "Фіксики"
14:05 М/с "Маша та Ведмідь"
14:20 М/с "Хрюсик і Мухася"
14:45 М/с "Жахливий Генрі"
15:10 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
15:30 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
15:50 М/с "Зоряні війни"
16:00 М/с "Оггі та кукарачі"
16:10 М/с "Тімон і Пумба"
16:35 М/с "Фінеас і Ферб"
17:25 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
18:00 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
18:20 М/с "Зоряні війни"
18:35 М/с "Дружба-це диво"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Софія Прекрасна"
20:10 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:20 М/с "Гравіті Фолз"
21:50 М/с "Оггі та кукарачі"
23:30 М/с "Кумі-Кумі"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
06:30 М/с "Команда "Умізумі"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
07:45 М/с "Маша та Ведмідь"
08:00 М/с "Зак і Кряк"
08:15 М/с "Софія Прекрасна"
08:45 М/с "Доктор Плюшева"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:55 М/с "Томас і друзі"
ЧЕТВЕРГ.  16.04.2015
 
11:10 М/с "Свинка Пеппа"
11:55 М/с "Робот Робік"
12:10 М/с "Оггі та кукарачі"
12:50 М/с "Маленьке королівство Бена та Холлі"
13:15 М/с "Трактор Том"
13:30 М/с "Зак і Квак"
13:50 М/ф "Фіксики"
14:05 М/с "Маша та Ведмідь"
14:20 М/с "Хрюсик і Мухася"
14:45 М/с "Жахливий Генрі"
15:10 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
15:30 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
15:50 М/с "Зоряні війни"
16:00 М/с "Оггі та кукарачі"
16:10 М/с "Тімон і Пумба"
16:35 М/с "Фінеас і Ферб"
17:25 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
18:00 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
18:20 М/с "Зоряні війни"
18:35 М/с "Дружба-це диво"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Софія Прекрасна"
20:10 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:20 М/с "Гравіті Фолз"
21:50 М/с "Оггі та кукарачі"
23:30 М/с "Кумі-Кумі"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
06:30 М/с "Команда "Умізумі"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
07:45 М/с "Маша та Ведмідь"
08:00 М/с "Зак і Кряк"
08:15 М/с "Софія Прекрасна"
08:45 М/с "Доктор Плюшева"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:55 М/с "Томас і друзі"
ПЯТНИЦА.  17.04.2015
 
11:10 М/с "Свинка Пеппа"
11:55 М/с "Робот Робік"
12:10 М/с "Оггі та кукарачі"
12:50 М/с "Маленьке королівство Бена та Холлі"
13:15 М/с "Трактор Том"
13:30 М/с "Зак і Квак"
13:50 М/ф "Фіксики"
14:05 М/с "Маша та Ведмідь"
14:20 М/с "Хрюсик і Мухася"
14:45 М/с "Жахливий Генрі"
15:10 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
15:30 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
15:50 М/с "Зоряні війни"
16:00 М/с "Оггі та кукарачі"
16:10 М/с "Тімон і Пумба"
16:35 М/с "Фінеас і Ферб"
17:25 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
18:00 М/с "Нінзяґо.Майстри спінджицу"
18:20 М/с "Зоряні війни"
18:35 М/с "Дружба-це диво"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Софія Прекрасна"
20:10 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:20 М/с "Гравіті Фолз"
21:50 М/с "Оггі та кукарачі"
23:30 М/с "Кумі-Кумі"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
06:30 М/с "Команда "Умізумі"
07:00 М/с "Добрі дива в країні Лалалупсія"
07:25 М/с "Школа нових казок"
08:00 М/с "Русалонька"
08:50 М/с "Доктор Плюшева"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:55 М/с "Томас і друзі"
СУББОТА.  18.04.2015
 
11:10Корисні підказки
11:20 М/с "Фіксики"
11:45 М/с "Смішарики.Пін-код"
12:15 М/с "Свинка Пеппа"
13:10 М/с "Дружба - це диво"
14:25 М/с "Маленький зоомагазин"
15:15 М/с "Маша та Ведмідь"
15:40 Т/с "Собака крапка ком"
16:30 М/с "Тімон і Пумба"
16:45 М/с "Зоряні війни"
17:30 М/с "Оггі та кукарачі"
18:25 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
19:45 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Фінеас і Ферб"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:50 М/с "Кумі-Кумі"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
06:30 М/с "Команда "Умізумі"
07:00 М/с "Добрі дива в країні Лалалупсія"
07:25 М/с "Школа нових казок"
08:00 М/с "Русалонька"
08:50 М/с "Доктор Плюшева"
09:15 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:25 М/с "Команда "Умізумі"
10:55 М/с "Томас і друзі"
ВОСКРЕСЕНЬЕ.  19.04.2015
 
11:10Корисні підказки
11:20 М/с "Фіксики"
11:45 М/с "Смішарики.Пін-код"
12:15 М/с "Свинка Пеппа"
13:10 М/с "Дружба - це диво"
14:25 М/с "Маленький зоомагазин"
15:15 М/с "Маша та Ведмідь"
15:40 Т/с "Собака крапка ком"
16:30 М/с "Тімон і Пумба"
16:55 М/с "Оггі та кукарачі"
17:40 М/с "Трансформери: Боти-рятувальники"
19:00 М/с "Маша та Ведмідь"
19:30 М/ф "Історія іграшок"
21:00 М/с "Фінеас і Ферб"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:50 М/с "Кумі-Кумі"
00:00Мультфильм