Инфо

Предлагаем!!! Телепрограмму для газет за неделю до эфира

Ваша реклама может быть здесь


        Фотогаллерея, новости, школа фото   Велосипеды, аксессуары, ремонт - Молдова, Кишинёв    

ПлюсПлюс


ВОСКРЕСЕНЬЕ.  28.06.2015
 
11:10Корисні підказки
11:20 М/с "Фіксики"
11:45 М/с "Смішарики.Пін-код"
12:15 М/с "Чаггінгтон"
12:45 М/с "Свинка Пеппа"
13:30 М/ф "Дівчата Еквестрії-2"
14:50 М/с "Маленький зоомагазин"
15:15 М/с "Маша та Ведмідь"
15:40 Т/с "Джессі"
16:20 М/с "Тімон і Пумба"
16:45 М/с "Оггі та кукарачі"
17:55 М/с "Трансформери: Роботи під прикриттям"
19:00 М/с "Маша та Ведмідь"
19:30 М/ф "Ральф"
21:00 М/с "Фінеас і Ферб"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:50 М/с "Хрюсик і Мухася"
00:00Мультфильм
08:20 М/с "Софія Прекрасна"
08:45 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:25 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:55 М/с "Дора-дослідниця"
ПОНЕДЕЛЬНИК.  29.06.2015
 
11:20 М/с "Свинка Пеппа"
12:10 М/с "Томас та друзі"
12:25 М/с "Оггі та кукарачі"
12:50 М/с "Смурфики"
13:10 М/с "Трактор Том"
13:30 М/с "Чаггінгтон"
13:40 М/с "Робот Робік"
14:00 М/с "Машині казки"
14:15 М/с "Фіксики"
14:55 М/с "Малюк Спіру"
15:20 М/с "Трансформери: Боти-рятівники"
15:40 М/с "Оггі та кукарачі"
16:45 М/с "Тімон і Пумба"
17:10 М/с "Фінеас і Ферб"
18:00 М/с "Трансформери: Боти-рятівники"
18:25 М/с "Дружба-це диво"
18:50 М/с "Свинка Пеппа"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Фіксики"
19:45 М/с "Софія Прекрасна"
20:10 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:25 М/с "Фінеас і Ферб"
21:50 М/с "З привітом по планетах"
22:15 М/с "Зоряні війни.Повстанці"
22:40 М/с "Оггі та кукарачі"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
06:30 М/с "Дора-дослідниця"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
08:20 М/с "Софія Прекрасна"
08:45 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:25 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:55 М/с "Дора-дослідниця"
ВТОРНИК.  30.06.2015
 
11:20 М/с "Свинка Пеппа"
12:10 М/с "Томас та друзі"
12:25 М/с "Оггі та кукарачі"
12:50 М/с "Смурфики"
13:10 М/с "Трактор Том"
13:30 М/с "Чаггінгтон"
13:40 М/с "Робот Робік"
14:00 М/с "Машині казки"
14:15 М/с "Фіксики"
14:55 М/с "Малюк Спіру"
15:20 М/с "Трансформери: Боти-рятівники"
15:40 М/с "Оггі та кукарачі"
16:45 М/с "Тімон і Пумба"
17:10 М/с "Фінеас і Ферб"
18:00 М/с "Трансформери: Боти-рятівники"
18:25 М/с "Дружба-це диво"
18:50 М/с "Свинка Пеппа"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Фіксики"
19:45 М/с "Софія Прекрасна"
20:10 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:25 М/с "Фінеас і Ферб"
21:50 М/с "З привітом по планетах"
22:15 М/с "Зоряні війни.Повстанці"
22:40 М/с "Оггі та кукарачі"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
06:30 М/с "Дора-дослідниця"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
08:20 М/с "Софія Прекрасна"
08:45 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:25 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:55 М/с "Дора-дослідниця"
СРЕДА.  01.07.2015
 
11:20 М/с "Свинка Пеппа"
12:10 М/с "Томас та друзі"
12:25 М/с "Оггі та кукарачі"
12:50 М/с "Смурфики"
13:10 М/с "Трактор Том"
13:30 М/с "Чаггінгтон"
13:40 М/с "Робот Робік"
14:00 М/с "Машині казки"
14:15 М/с "Фіксики"
14:55 М/с "Малюк Спіру"
15:20 М/с "Трансформери: Боти-рятівники"
15:40 М/с "Оггі та кукарачі"
16:45 М/с "Тімон і Пумба"
17:10 М/с "Фінеас і Ферб"
18:00 М/с "Трансформери: Боти-рятівники"
18:25 М/с "Дружба-це диво"
18:50 М/с "Свинка Пеппа"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Фіксики"
19:45 М/с "Софія Прекрасна"
20:10 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:25 М/с "Фінеас і Ферб"
21:50 М/с "З привітом по планетах"
22:15 М/с "Зоряні війни.Повстанці"
22:40 М/с "Оггі та кукарачі"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
06:30 М/с "Дора-дослідниця"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
08:20 М/с "Софія Прекрасна"
08:45 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:25 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:55 М/с "Дора-дослідниця"
ЧЕТВЕРГ.  02.07.2015
 
11:20 М/с "Свинка Пеппа"
12:10 М/с "Томас та друзі"
12:25 М/с "Оггі та кукарачі"
12:50 М/с "Смурфики"
13:10 М/с "Трактор Том"
13:30 М/с "Чаггінгтон"
13:40 М/с "Робот Робік"
14:00 М/с "Машині казки"
14:15 М/с "Фіксики"
14:55 М/с "Малюк Спіру"
15:20 М/с "Трансформери: Боти-рятівники"
15:40 М/с "Оггі та кукарачі"
16:45 М/с "Тімон і Пумба"
17:10 М/с "Фінеас і Ферб"
18:00 М/с "Трансформери: Боти-рятівники"
18:25 М/с "Дружба-це диво"
18:50 М/с "Свинка Пеппа"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Фіксики"
19:45 М/с "Софія Прекрасна"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:25 М/с "Фінеас і Ферб"
21:50 М/с "З привітом по планетах"
22:15 М/с "Зоряні війни.Повстанці"
22:40 М/с "Оггі та кукарачі"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "Гуппі та бульбашки"
06:30 М/с "Дора-дослідниця"
07:00 М/с "Дружба-це диво"
07:25 М/с "Свинка Пеппа"
07:55 М/с "Софія Прекрасна"
08:45 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:25 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:55 М/с "Дора-дослідниця"
ПЯТНИЦА.  03.07.2015
 
11:20 М/с "Свинка Пеппа"
12:10 М/с "Томас та друзі"
12:25 М/с "Оггі та кукарачі"
12:50 М/с "Смурфики"
13:10 М/с "Трактор Том"
13:30 М/с "Чаггінгтон"
13:40 М/с "Робот Робік"
14:00 М/с "Машині казки"
14:15 М/с "Фіксики"
14:55 М/с "Малюк Спіру"
15:20 М/с "Трансформери: Боти-рятівники"
15:40 М/с "Оггі та кукарачі"
16:45 М/с "Тімон і Пумба"
17:10 М/с "Фінеас і Ферб"
18:00 М/с "Трансформери: Боти-рятівники"
18:25 М/с "Дружба-це диво"
18:50 М/с "Свинка Пеппа"
19:00Казка з татом
19:20 М/с "Фіксики"
19:45 М/с "Софія Прекрасна"
20:10 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:25 М/с "Фінеас і Ферб"
21:50 М/с "З привітом по планетах"
22:15 М/с "Зоряні війни.Повстанці"
22:40 М/с "Оггі та кукарачі"
00:00Мультфильм
06:00Мультфильм
06:20 М/с "Смурфики"
07:10 М/с "Дора-дослідниця"
07:40 М/с "Гуппі та бульбашки"
08:00 М/с "Русалонька"
08:50 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:25 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:50 М/с "Команда "Умізумі"
СУББОТА.  04.07.2015
 
11:10Корисні підказки
11:20 М/с "Фіксики"
11:45 М/с "Смішарики.Пін-код"
12:15 М/с "Чаггінгтон"
12:45 М/с "Свинка Пеппа"
13:35 М/с "Дружба-це диво"
14:25 М/с "Маленький зоомагазин"
15:15 М/с "Маша та Ведмідь"
15:40 Т/с "Джессі"
16:20 М/с "Тімон і Пумба"
16:45 М/с "Оггі та кукарачі"
17:45 М/с "Свинка Пеппа"
18:25 М/с "Фіксики"
19:00 М/с "Маша та Ведмідь"
19:45 М/с "Ліло і Стіч"
20:35 М/с "Качині історії"
21:00 М/с "Фінеас і Ферб"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:50 М/с "Хрюсик і Мухася"
00:00Мультфильм
06:00Мультфильм
06:20 М/с "Смурфики"
07:10 М/с "Дора-дослідниця"
07:40 М/с "Гуппі та бульбашки"
08:00 М/с "Русалонька"
08:50 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:35 М/с "Джейк та пірати Небувалії"
10:25 М/с "Гуппі та бульбашки"
10:50 М/с "Команда "Умізумі"
ВОСКРЕСЕНЬЕ.  05.07.2015
 
11:10Корисні підказки
11:20 М/с "Фіксики"
11:45 М/с "Смішарики.Пін-код"
12:15 М/с "Чаггінгтон"
12:45 М/с "Свинка Пеппа"
13:35 М/с "Дружба-це диво"
14:25 М/с "Маленький зоомагазин"
15:15 М/с "Маша та Ведмідь"
15:40 Т/с "Джессі"
16:20 М/с "Тімон і Пумба"
16:45 М/с "Оггі та кукарачі"
17:45 М/с "Свинка Пеппа"
18:25 М/с "Фіксики"
19:00 М/с "Маша та Ведмідь"
19:30 М/ф "Феї"
21:00 М/с "Фінеас і Ферб"
22:00 М/с "Оггі та кукарачі"
23:50 М/с "Хрюсик і Мухася"
00:00Мультфильм