Инфо

Предлагаем!!! Телепрограмму для газет за неделю до эфира

Ваша реклама может быть здесь


        Фотогаллерея, новости, школа фото   Велосипеды, аксессуары, ремонт - Молдова, Кишинёв    

Началась поголовная стерилизация

ПлюсПлюс


ВОСКРЕСЕНЬЕ.  27.07.2014
 
11:15Корисні підказки
11:25 М/с "Свинка Пеппа"
12:05 М/с "Смурфики"
12:30 М/с "Олівія"
13:00 М/с "Дружба - це диво"
13:30 М/с "Маленький зоомагазин"
15:05Мультфильм
15:30 Т/с "Джессі"
16:35 М/с "Оггі та кукарачі"
17:40 М/с "Фіксики"
18:00 М/с "Свинка Пеппа"
18:30 М/с "Дружба - це диво"
19:00 М/с "Русалонька"
19:25 М/с "Ліло і Стіч"
20:10 М/с "Тімон і Пумба"
21:00 М/с "Чудеса на віражах"
21:45 М/с "Оггі та кукарачі"
22:50 М/с "Комашки"
23:00 М/с "Суперкрихітки"
00:00 М/с "Скеля Фреглів"
01:00Мультфильм
08:00 М/с "Дружба - це диво"
08:30 М/с "Аладдін"
09:20 М/с "Клуб Міккі Мауса"
10:10 М/с "Джейк і пірати з Небувалії"
10:30 М/с "Містер Мейкер"
11:00 М/с "Фіксики"
ПОНЕДЕЛЬНИК.  28.07.2014
 
11:15 М/с "Оггі та кукарачі"
11:35 М/с "Раймонд"
12:00 М/с "Свинка Пеппа"
12:30 М/с "Смурфики"
12:50 М/с "Олівія"
13:10 М/с "Маленька принцеса"
13:25 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
13:45 М/с "Учимо англійську з Нодді"
14:05 М/с "Вчимося з Нодді"
14:15Єралаш
14:35 М/с "Суперкрихітки"
15:00 М/с "Раймонд"
15:30 М/с "Оггі та кукарачі"
16:30 М/с "Суперкрихітки"
17:00 М/с "Фінеас і Ферб"
17:50 М/с "Фіксики"
18:10 М/с "Свинка Пеппа"
18:30 М/с "Дружба - це диво"
19:00 М/с "Русалонька"
19:25 М/с "Ліло і Стіч"
20:10 М/с "Тімон і Пумба"
21:00Казка з татом
21:10 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:45 М/с "Оггі та кукарачі"
22:40 М/с "Суперкрихітки"
23:30 М/с "Час пригод"
00:20 М/с "Скеля Фреглів"
01:20Мультфильм
06:00 М/с "Моко"
06:15 М/с "Просто казки"
06:30 М/с "Смурфики"
07:00 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
07:30 М/с "Фіксики"
07:45 М/с "Оггі та кукарачі"
08:00 М/с "Дружба - це диво"
08:30 М/с "Аладдін"
09:20 М/с "Клуб Міккі Мауса"
10:10 М/с "Джейк і пірати з Небувалії"
10:30 М/с "Містер Мейкер"
11:00 М/с "Фіксики"
ВТОРНИК.  29.07.2014
 
11:15 М/с "Оггі та кукарачі"
11:35 М/с "Раймонд"
12:00 М/с "Свинка Пеппа"
12:30 М/с "Смурфики"
12:50 М/с "Олівія"
13:10 М/с "Маленька принцеса"
13:25 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
13:45 М/с "Учимо англійську з Нодді"
14:05 М/с "Вчимося з Нодді"
14:15Єралаш
14:35 М/с "Суперкрихітки"
15:00 М/с "Раймонд"
15:30 М/с "Оггі та кукарачі"
16:30 М/с "Суперкрихітки"
17:00 М/с "Фінеас і Ферб"
17:50 М/с "Фіксики"
18:10 М/с "Свинка Пеппа"
18:30 М/с "Дружба - це диво"
19:00 М/с "Русалонька"
19:25 М/с "Ліло і Стіч"
20:10 М/с "Тімон і Пумба"
21:00Казка з татом
21:10 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:45 М/с "Оггі та кукарачі"
22:40 М/с "Суперкрихітки"
23:30 М/с "Час пригод"
00:20 М/с "Скеля Фреглів"
01:20Мультфильм
06:00 М/с "Моко"
06:15 М/с "Просто казки"
06:30 М/с "Смурфики"
07:00 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
07:30 М/с "Фіксики"
07:45 М/с "Оггі та кукарачі"
08:00 М/с "Дружба - це диво"
08:30 М/с "Аладдін"
09:20 М/с "Клуб Міккі Мауса"
10:10 М/с "Джейк і пірати з Небувалії"
10:30 М/с "Містер Мейкер"
11:00 М/с "Фіксики"
СРЕДА.  30.07.2014
 
11:15 М/с "Оггі та кукарачі"
11:35 М/с "Раймонд"
12:00 М/с "Свинка Пеппа"
12:30 М/с "Смурфики"
12:50 М/с "Олівія"
13:10 М/с "Маленька принцеса"
13:25 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
13:45 М/с "Учимо англійську з Нодді"
14:05 М/с "Вчимося з Нодді"
14:15Єралаш
14:35 М/с "Суперкрихітки"
15:00 М/с "Раймонд"
15:30 М/с "Оггі та кукарачі"
16:30 М/с "Суперкрихітки"
17:00 М/с "Фінеас і Ферб"
17:50 М/с "Фіксики"
18:10 М/с "Свинка Пеппа"
18:30 М/с "Дружба - це диво"
19:00 М/с "Русалонька"
19:25 М/с "Ліло і Стіч"
20:10 М/с "Тімон і Пумба"
21:00Казка з татом
21:10 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:45 М/с "Оггі та кукарачі"
22:40 М/с "Суперкрихітки"
23:30 М/с "Час пригод"
00:20 М/с "Скеля Фреглів"
01:20Мультфильм
06:00 М/с "В дорогу з Нодді"
06:30 М/с "Смурфики"
07:00 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
07:30 М/с "Фіксики"
07:45 М/с "Оггі та кукарачі"
08:00 М/с "Дружба - це диво"
08:30 М/с "Аладдін"
09:20 М/с "Клуб Міккі Мауса"
10:10 М/с "Джейк і пірати з Небувалії"
10:30 М/с "Містер Мейкер"
11:00 М/с "Фіксики"
ЧЕТВЕРГ.  31.07.2014
 
11:15 М/с "Оггі та кукарачі"
11:35 М/с "Раймонд"
12:00 М/с "Свинка Пеппа"
12:30 М/с "Смурфики"
12:50 М/с "Олівія"
13:10 М/с "Маленька принцеса"
13:25 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
13:45 М/с "Учимо англійську з Нодді"
14:05 М/с "Вчимося з Нодді"
14:15Єралаш
14:35 М/с "Ціповіль"
15:00 М/с "Раймонд"
15:30 М/с "Оггі та кукарачі"
16:30 М/с "Суперкрихітки"
17:00 М/с "Фінеас і Ферб"
17:50 М/с "Фіксики"
18:10 М/с "Свинка Пеппа"
18:30 М/с "Дружба - це диво"
19:00 М/с "Русалонька"
19:25 М/с "Ліло і Стіч"
20:10 М/с "Тімон і Пумба"
21:00Казка з татом
21:10 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:45 М/с "Оггі та кукарачі"
22:40 М/с "Хрюсик і Мухася"
23:05 М/с "Комашки"
23:30 М/с "Час пригод"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "В дорогу з Нодді"
06:30 М/с "Смурфики"
07:00 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
07:30 М/с "Фіксики"
07:45 М/с "Оггі та кукарачі"
08:00 М/с "Дружба - це диво"
08:30 М/с "Аладдін"
09:20 М/с "Клуб Міккі Мауса"
10:10 М/с "Джейк і пірати з Небувалії"
10:30 М/с "Містер Мейкер у місті"
11:00 М/с "Фіксики"
ПЯТНИЦА.  01.08.2014
 
11:15 М/с "Оггі та кукарачі"
12:00 М/с "Свинка Пеппа"
12:30 М/с "Смурфики"
12:50 М/с "Олівія"
13:10 М/с "Малюки-супергерої"
13:25 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
13:45 М/с "Учимо англійську з Нодді"
14:05 М/с "Вчимося з Нодді"
14:15Єралаш
14:35 М/с "Ціповіль"
15:00 М/с "Жахливий Генрі"
15:30 М/с "Оггі та кукарачі"
16:30 М/с "Хрюсик і Мухася"
17:00 М/с "Фінеас і Ферб"
17:50 М/с "Фіксики"
18:10 М/с "Свинка Пеппа"
18:30 М/с "Дружба - це диво"
19:00 М/с "Русалонька"
19:25 М/с "Ліло і Стіч"
20:10 М/с "Тімон і Пумба"
21:00Казка з татом
21:10 М/с "Чіп і Дейл: бурундучки-рятівнички"
21:45 М/с "Оггі та кукарачі"
22:40 М/с "Хрюсик і Мухася"
23:05 М/с "Комашки"
23:30 М/с "Сова"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "В дорогу з Нодді"
06:30Класична анімація
07:00 М/с "Смурфики"
07:30 М/с "Контраптус-геній"
08:00 М/с "В дорогу з Нодді"
08:30 М/с "Пригоди ведмедиків Гаммі"
09:20 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:50 М/с "Джейк і пірати з Небувалії"
10:10 М/с "Олівія"
10:20 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
10:45 М/с "Смішарики: Пін-код"
СУББОТА.  02.08.2014
 
11:15Корисні підказки
11:25 М/с "Свинка Пеппа"
12:05 М/с "Смурфики"
12:30 М/с "Олівія"
13:00 М/с "Дружба - це диво"
13:30 М/с "Маленький зоомагазин"
15:05 М/с "Бернард"
15:30 Т/с "Джессі"
16:35 М/с "Оггі та кукарачі"
17:40 М/с "Фіксики"
18:00 М/с "Свинка Пеппа"
18:30 М/с "Дружба - це диво"
19:00 М/с "Русалонька"
19:25 М/с "Ліло і Стіч"
20:10 М/с "Тімон і Пумба"
21:00 М/с "Чудеса на віражах"
21:45 М/с "Оггі та кукарачі"
22:50 М/с "Комашки"
23:30 М/с "Сова"
00:00Мультфильм
06:00 М/с "В дорогу з Нодді"
06:30Класична анімація
07:00 М/с "Смурфики"
07:30 М/с "Контраптус-геній"
08:00 М/с "В дорогу з Нодді"
08:30 М/с "Пригоди ведмедиків Гаммі"
09:20 М/с "Клуб Міккі Мауса"
09:50 М/с "Джейк і пірати з Небувалії"
10:10 М/с "Олівія"
10:20 М/с "Маленьке королівство Бена і Холлі"
10:45 М/с "Смішарики: Пін-код"
ВОСКРЕСЕНЬЕ.  03.08.2014
 
11:15Корисні підказки
11:25 М/с "Свинка Пеппа"
12:05 М/с "Смурфики"
12:30 М/с "Олівія"
13:00 М/с "Дружба - це диво"
13:30 М/с "Маленький зоомагазин"
15:05 М/с "Бернард"
15:30 Т/с "Джессі"
16:35 М/с "Оггі та кукарачі"
17:40 М/с "Фіксики"
18:00 М/с "Свинка Пеппа"
18:30 М/с "Дружба - це диво"
19:00 М/с "Русалонька"
19:25 М/с "Ліло і Стіч"
20:10 М/с "Тімон і Пумба"
21:00 М/с "Чудеса на віражах"
21:45 М/с "Оггі та кукарачі"
22:50 М/с "Комашки"
23:30 М/с "Сова"
00:00Мультфильм

Pеклама: фаркопы WESTFALIA, kia | |